Lubimy współpracę z najlepszymi - daje nam to możliwość wzajemnego rozwoju. Działamy zarówno z dużymi kontrahentami jak i z lokalną społecznością. Cieszymy się, kiedy nasza praca może przynieść korzyści nie tylko naszej firmie i Partnerom Biznesowym, ale również młodym, ambitnym ludziom, którzy wiedzą w jakim kierunku chcą podążać. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z jednym najlepszych techników w Polsce.
18. kwietnia 2016 roku, wraz z Zespołem Szkół Elektrycznych im. T. Kościuszki w Opolu, podpisaliśmy porozumienie o współpracy i patronacie, którym objęliśmy zawód teleinformatyk w Elektryczniaku.

Podstawą tego projektu jest umożliwienie uczniom z klas objętych patronatem, odbycie praktyki zawodowej w Beta Security System®, podczas której poznają oferowane przez nas rozwiązania zabezpieczeń, będą pracować na najnowocześniejszym sprzęcie i szkolić się pod okiem doświadczonych specjalistów. Zanim jednak uczniowie rozpoczną praktyki, będą mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności na zestawach ćwiczeniowych Videofied™, które przekazaliśmy  szkole. Najlepsi uczniowie klas teleinformatycznych po ukończeniu szkoły będą mogli liczyć na zatrudnienie w firmie Beta Security System®.

Więcej informacji na:
http://elektryk.opole.pl/z-zycia-szkoly/1536-beta-security-system-patronat-i-systemy-alarmowe

Beta Security System i opolski Elektryczniak