Beta Security System na Kongresie Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych

November 9, 2016

 

W styczniu tego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym antyterrorystycznych zabezpieczeń obiektów wielkopowierzchniowych, organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych wspólnie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych  i Administracji. Natomiast 9 listopada 2016 roku pojawiliśmy się na  Kongresie Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych, które było niejako kontynuacją styczniowego wydarzenia.  To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce skierowane m.in. do właścicieli, zarządców, deweloperów czy firm zajmujących się ochroną obiektami handlowymi. 

 

Podczas Kongresu poruszono wiele kluczowych tematów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem na obiektach handlowych takich jak prawne aspekty prowadzonych działań czy aktualne zagrożenia występujące ww. obiektach, a także zwrócono uwagę na najważniejsze elementy systemów bezpieczeństwa. Dla nas jako firmy, która realizuje wiele projektów z udziałem obiektów wielkopowierzchniowych bardzo istotny był panel dyskusyjny odnoszący się do pozycji firm z branży security w systemie bezpieczeństwa obiektów handlowych. 

 

Kongres Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych odbył się nie tylko dzięki Polskiej Radzie Centrów Handlowych, ale również dzięki zaangażowanej w to wydarzenie, grupie wybitnych ekspertów i praktyków branżowych, którzy na codzień skutecznie realizują działania związane z tematyką bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że sukces tego przedsięwzięcia stanie się odpowiedzią, zarówno merytoryczną  jak i praktyczną, na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnych rozwiązań na rynku oraz znacząco wpłynie na rozwój systemów bezpieczeństwa.
  

Więcej informacji o przebiegu Kongresu Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych na stronie:
http://www.prch.org.pl/edukacja/szkolenia-eksperckie/kongres-bezpieczeństwa-obiektów-handlowych#.WCOVFDKBg_W

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Beta Security System w prasie!

October 13, 2017

1/3
Please reload

Ostatnie posty