Beta Security System na Kongresie Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych


W styczniu tego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym antyterrorystycznych zabezpieczeń obiektów wielkopowierzchniowych, organizowanym przez Polską Radę Centrów Handlowych wspólnie z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji. Natomiast 9 listopada 2016 roku pojawiliśmy się na Kongresie Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych, które było niejako kontynuacją styczniowego wydarzenia. To pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce skierowane m.in. do właścicieli, zarządców, deweloperów czy firm zajmujących się ochroną obiektami handlowymi.

Podczas Kongresu poruszono wiele kluczowych tematów związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem na obiektach handlowych takich jak prawne aspekty prowadzonych działań czy aktualne zagrożenia występujące ww. obiektach, a także zwrócono uwagę na najważniejsze elementy systemów bezpieczeństwa. Dla nas jako firmy, która realizuje wiele projektów z udziałem obiektów wielkopowierzchniowych bardzo istotny był panel dyskusyjny odnoszący się do pozycji firm z branży security w systemie bezpieczeństwa obiektów handlowych.

Kongres Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych odbył się nie tylko dzięki Polskiej Radzie Centrów Handlowych, ale również dzięki zaangażowanej w to wydarzenie, grupie wybitnych ekspertów i praktyków branżowych, którzy na codzień skutecznie realizują działania związane z tematyką bezpieczeństwa. Mamy nadzieję, że sukces tego przedsięwzięcia stanie się odpowiedzią, zarówno merytoryczną jak i praktyczną, na rosnące zapotrzebowanie nowoczesnych rozwiązań na rynku oraz znacząco wpłynie na rozwój systemów bezpieczeństwa.

Więcej informacji o przebiegu Kongresu Bezpieczeństwa Obiektów Handlowych na stronie: http://www.prch.org.pl/edukacja/szkolenia-eksperckie/kongres-bezpieczeństwa-obiektów-handlowych#.WCOVFDKBg_W

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square