BSS na konferencji prasowej Projektu "Pałac Kopice"

Projekt "Pałac Kopice" to jedna z największych inwestycji, która rozwija się w Polsce i której częścią jest Beta Security System. Jest to ogromne, międzynarodowe przedsięwzięcie, które z dnia na dzień cieszy się coraz większym zainteresowaniem, nie tylko osób związanych z historią tego miejsca i samego pałacu.

W minioną środę w Warszawie odbyła się konferencja prasowa właściciela obiektu w Kopicach, spółki Globucor Luxembourg, na której również i my byliśmy obecni. Okoliczności, w których przebiegało całe wydarzenie było tym bardziej istotne dla samego projektu, ponieważ było ono częścią VIII Festiwalu „Urodziny Fryderyka Chopina”. Jednak dla tego regionu ważniejszą postacią był Józef Elsner i to właśnie dla niego w pałacu ma powstać m.in. muzeum upamiętniającego jego twórczość. Wybitny kompozytor oraz nauczyciel samego Chopina, pochodził właśnie z Grodkowa, mieszczącego się niedaleko Kopic. Po zaprezentowaniu planów inwestora mogliśmy przedstawić nasz projekt na zabezpieczenie pałacu oraz całego terenu wokół obiektu. Głównym systemem bezpieczeństwa, który jest wykorzystywany na obiekcie to System Ochrony Mobilnej™. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość zintegrowania różnych dodatkowych systemów bezpieczeństwa, jak np. systemy telewizji dozorowej, włamania i napadu, kontrolę dostępu oraz systemy przeciw pożarowe, a także system alarmowy Videofied®. Dodatkowo stały nadzór nad "pałacem na wodzie" będzie sprawować zespół doświadczonych operatorów z Całodobowego Centrum Operacyjnego.

Stworzone przez nas rozwiązania organizacyjno techniczne Systemu Ochrony Mobilnej™ mają na celu jak najszybsze wykrywanie zdarzeń, zanim zostanie spowodowana szkoda.

Realizacja projektu ruszyła już na dobre, a jego rozwój już niebawem będzie można obserwować na stronie www.palackopice.pl poprzez monitoring uruchomiony dzięki Beta Security System.

Zapraszamy do obejrzenia, krótkiej relacji z konferencji, wraz z wypowiedzią Członka Zarządu, pana Pawła Byjos, dotyczącej udziału Beta Security System w Projekcie "Pałac Kopice".

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square