Beta Security System Partnerem Biznesowym WSB!

Beta Security System przez lata swojej działalności dąży do stałego rozwoju branży security nie tylko poprzez wprowadzanie na rynek kolejnych nowoczesnych technologii, ale również poprzez podnoszenie kwalifikacji i świadomości ludzi zaangażowanych w tą sferę biznesu.

Pierwsze kroki ku poszerzeniu wiedzy i umiejętności naszych pracowników oraz wszystkich zainteresowanych tą branżą, realizowaliśmy dzięki szkoleniom i kursom, które niejednokrotnie prowadzili nasi fachowcy. Następnie przystąpiliśmy do współpracy z opolskim Elektryczniakiem, gdzie Beta Security System objęła patronatem klasę teleinformatyczną. Teraz przyszedł czas, aby zrobić kolejny krok do przodu w kierunku kształcenia młodych ludzi rozpoczynających swoją przygodę na rynku pracy. W tym celu rozpoczęliśmy współpracę z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie, jako Partnerzy Biznesowi.

W piątek 17 marca 2017 roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w spotkaniu Partnerów Biznesowych organizowanym właśnie przez Wyższą Szkołę Bankową, podczas którego zostały zaprezentowane m.in. nowe kierunki edukacyjne uczelni oraz mogliśmy wysłuchać prelekcji tamtejszych wykładowców.

Jednak głównym punktem całego wydarzenia były spotkania Rad poszczególnych kierunków. Beta Security System jako Partner Biznesowy jest także członkiem Rady Kierunku Bezpieczeństwo Narodowe. Podczas tej części spotkania przedstawiono kilka faktów dotyczących kształcenia na kierunku bezpieczeństwo narodowe na chorzowskim wydziale, przekazano najważniejsze informacje na temat planów rozwoju tego kierunku oraz omówiono potencjał kierunku bezpieczeństwo narodowe pod względem wymagań kandydatów i rynku pracy. Nie zabrakło także dyskusji dotyczącej samego kształcenia i praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy, jak dopasować program studiów do wymagań branży i jak powinna wyglądać współpraca uczelni z Partnerami Biznesowymi. Nasi przedstawiciele także zabrali głos w prowadzonych dyskusjach, nawiązując nie tylko do branży security jako potencjalnego obszaru działania przyszłych absolwentów kierunku, ale przede wszystkim do zmiany postrzegania rynku ochrony przez inne branże, wpływu nowych technologii i nowej roli pracownika firm ochrony.

To dopiero początek naszej współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Chorzowie. Przed nami kolejne spotkania i dalsze prace nad rozwojem kierunku Bezpieczeństwo Narodowe, na co czekamy z wielkim optymizmem i gotowi do działania. Wszystkich chętnych do podjęcia studiów, a także tych zainteresowanych czym jest kierunek objęty naszym patronatem - zapraszamy do zapoznania się z ofertą WSB w Chorzowie.

Więcej informacji o uczelni WSB i kierunku Bezpieczeństwo Narodowe na: http://www.wsb.pl/chorzow/

_______________________

Zdjęcia: WSB Chorzów

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square