Beta Security System w prasie!

Symbol Partnera Biznesu 2017 - wyróżnienie przyznawane przez "Monitor Biznesu" i "Monitor Rynkowy", czyli dwa niezależne dodatki do "Rzeczpospolitej" oraz "Dziennika Gazety Prawnej". Nominacje do tytułów w kategorii "Symbol Odpowiedzialności Społecznej" oraz "Symbol Partnera w Biznesie" otrzymaliśmy w lutym tego roku o czym informowaliśmy Państwa tutaj.


W związku z powyższą nominacją, mieliśmy okazję udzielenia wywiadu dla "Monitora Biznesu", w którym po krótce przedstawiliśmy założenia i możliwości naszego Systemu Ochrony Mobilnej™. W artykule, który ukazał się 29.09.2017 na pierwszej stronie dodatku do "Rzeczpospolitej", można również znaleźć kilka słów o historii naszej firmy, a także planach na najbliższe miesiące oraz rozpoczętych projektach.

Jest nam niezmierni miło, że Beta Security System została wyróżniona zarówno przez tak ceniony Program "Symbol", jak i naszych Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że bez Państwa zaufania i wsparcia, nie moglibyśmy być w tym miejscu gdzie teraz jesteśmy. Pozycja lidera w branży Security i pioniera Smart Security, to efekty naszej ciężkiej pracy, która rozpoczęła się przeszło 20 lat temu. Dziś, dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników Beta Security System oraz udanej współpracy z czołowymi przedsiębiorcami z wielu branż, możemy kontynuować naszą misję i kreować przyszłość branży ochrony.


Dla przypomnienia, Program "Symbol" prowadzony jest przez redakcje "Monitor Biznesu" i "Monitor Rynkowy". Ma on na celu wyłonienie tych przedsiębiorców, którzy niezależnie od stażu lub pozycji w swojej dziedzinie, osiągnęli niesłychane efekty swojej pracy. "Symbol" to także odzwierciedlenie wartości, którymi kierują się organizacje troszczące się nie tylko o własne zasoby finansowe, ale również o kulturę organizacyjną, wdrażanie innowacyjnych rozwiązań czy realizację założeń społecznej odpowiedzialności biznesu.


Zachęcamy wszystkich do dalszego wykorzystania tej publikacji także poprzez własne kanały komunikacyjne. Poniżej znajduje się także link do artykułu na łamach internetowego portalu Rzeczpospolita w dziale Ekonomia. http://www.rp.pl/Ekonomia/170928903-System-Ochrony-Mobilnej--wyzsza-klasa-bezpieczenstwa.html#ap-1

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square