Symbol Partnera w Biznesie 2017 to My!

Symbol 2017 to wyróżnienie, które świadczy o wartościach jakimi dane przedsiębiorstwo kieruje się w biznesie. To również przesłanie dla klientów, partnerów biznesowych oraz kontrahentów, z którymi na codzień firma współpracuje i świadczy swoje usługi. Do elitarnego grona firm, które zostały uznane jako Symbol, należy także Beta Security System, otrzymując tytuł Symbol Partnera w Biznesie 2017.

Gala Symbol 2017, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako laureaci, odbyła się 24 listopada 2017. Uroczystość została zorganizowana w zabytkowych wnętrzach hotelu Monopol w Katowicach, przez wydawcę Monitora Biznesu w Dzienniku Rzeczpospolita i Monitora Rynkowego w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Liczący już 7 lat program Symbol ma na celu wyłonienie najlepszych, symbolicznych przedsiębiorstw, jednostek naukowych i samorządowych, których działalność i osiągnięcia mogą być przykładem dla innych. Podczas gali zaprezentowali się przedstawiciele wyróżnionych organizacji w kategoriach - Symbole, EkoSymbole, EuroSymbole, a także rozdano statuetki Siły Polski. Wśród zaproszonych gości nie brakowało prezesów, dyrektorów, rektorów czy burmistrzów - reprezentantów blisko 60 podmiotów ze świata biznesu, nauki i samorządu.

Tegorocznej Gali towarzyszył m.in. gościnny wykład dr Mateusza Grzesiaka, jednego z najgłośniejszych polskich trenerów biznesowych, poświęcony psychologii przywództwa. Nie zabrakło także artystycznej niespodzianki, jaką przygotowali organizatorzy. Wieczór umilała swym głosem Pani Adrianna Biedrzyńska, która przeniosła nas w niezapomniany XX wiek, kiedy przebojami były utwory Kabaretu Starszych Panów i Agnieszki Osieckiej.

Tytuł Symbol Partnera w Biznesie 2017, który otrzymaliśmy za wprowadzenie innowacyjnego rozwiązania systemu bezpieczeństwa w branży ochrony, jest zwieńczeniem 12 lat pracy nad wdrożeniem i rozwojem Systemu Ochrony Mobilnej. Niegdyś uważany był za szalony pomysł, niemożliwy do zrealizowania - a jednak, udowodniliśmy, że niemożliwe nie istnieje. Za urzeczywistnienie projektu SOM dziękujemy również wszystkim pracownikom, którzy każdego dnia przyczyniają się do jego rozwoju.

Dzięki temu, możemy śmiało przedstawiać się jako Beta Security System - lider branży Smart Security i Symbol Partnera w Biznesie 2017.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square