Zestawy świąteczne od FIBARO. Niech Twój dom będzie smart na święta!

System inteligentnego budynku od FIBARO

Święta to idealna okazja, by spełniać marzenia naszych najbliższych i podarować im wyjątkowe prezenty. Jednak nie jest to łatwe zadanie, tym bardziej jeśli chcemy trafić w gust majsterkowiczów i gadżeciarzy. Dla fanów systemów automatyki budynkowej najlepszym prezentem będą zestawy prezentowe FIBARO.


Każdy zestaw to połączenie wygody, oszczędności i bezpieczeństwa. Każdy z oferowanych systemów inteligentnego domu może przejąć część Twoich codziennych obowiązków, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort przebywania w każdym pomieszczeniu. Za pomocą jednego kliknięcia możesz dostosować oświetlenie i temperaturę w pokoju, w którym akurat przebywasz lub przygotować dom na Twój powrót. Systemy Fibaro pomogą Ci także chronić swój dom oraz zadbać o bezpieczeństwo najbliższych. Ustawiając harmonogram oświetlenia i zamykania/otwierania rolet, a także synchronizując urządzenia z systemem alarmowym, możesz symulować obecność domowników kiedy nie ma Was w domu. Zestawy FIBARO to także oszczędność czasu oraz pieniędzy - każdy z pakietów pomaga Ci racjonalnie zużywać energię i ograniczać koszty.

Dla tych, którzy pragną odkryć swój dom na nowo i uczynić go bardziej funkcjonalnym oferujemy 3 zestawy Fibaro:


Zestaw do inteligentnego sterowania oświetleniem.

Urządzenia oferowane w pakiecie umożliwiają Ci automatyczne sterowanie oświetleniem w całym domu. Za pomocą aplikacji lub mobilnego pilota, jednym kliknięciem włączysz lub wyłączysz światło w wybranych pomieszczeniach, niezależnie w jakim miejscu się znajdujesz. Dzięki harmonogramom czasowym możesz zaplanować, o której godzinie zapalą się światła, a także dopasować godziny wyłączenia oświetlania, kiedy domownicy idą spać.

System inteligentnego oświetlenia

Korzyści płynące z systemu inteligentnego oświetlenia:

1. Kontrola zużycia energii 2. Zdalne sterowanie oświetleniem 3. Ustawienia czasowe 4. Realizacja stworzonych scen.

Urządzenia w zestawie: Home Center Lite, 3x Double Switch, KeyFob


Zestaw inteligentnego oświetlenia

Zestaw do inteligentnego sterowania ogrzewaniem

Zestaw FIBARO do sterowania ogrzewaniem zawiera współpracujące ze sobą głowice, które w łatwy sposób możesz zainstalować na swoich grzejnikach. System umożliwia dobranie najlepszej temperatury do danego pomieszczenia, pory dnia i potrzeb domowników. Wykorzystując harmonogramy, możesz ogrzewać tylko te pomieszczenia, w których chcesz osiągnąć preferowaną przez Ciebie temperaturę - pozwoli Ci to wykorzystywać energię w zrównoważony sposób i przy okazji zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Regulacja temperatury za pomocą tradycyjnego pokrętła przy kaloryferach zawsze sprawiała problemy, ponieważ ciężko jest dobrać optymalną temperaturę, kiedy nie widzimy na ile stopni ustawiamy ogrzewanie. System inteligentnego ogrzewania FIBARO pozwala wybrać konkretną temperaturę i to jednym kliknięciem w aplikacji.


System inteligentnego ogrzewania

Korzyści płynące z systemu inteligentnego ogrzewania: 1. Dostosowanie temperatury do pomieszczenia 2. Zdalne sterowanie ogrzewaniem 3. Ustawianie harmonogramów grzewczych 4. Ustawienie trybu wakacyjnego


Urządzenia w zestawie: Home Center Lite, 3x The Heat Controller, Temperature Sensor

System inteligentnego ogrzewania

Zestaw do inteligentnego sterowania roletami.

Zestaw FIBARO do sterowania roletami to najlepszy sposób na szybkie i komfortowe zasłanianie/ odsłanianie rolet w Twoim domu. Wystarczy jedno kliknięcie w aplikacji FIBARO lub za pomocą mobilnego pilota KeyFob, aby zarządzać żaluzjami. Poprzez ustawienie harmonogramu i synchronizację systemu z budzikiem, możesz zaplanować automatyczne podnoszenie rolet, kiedy nadejdzie czas pobudki. Z kolei wieczorem uzbrajając alarm, jednym kliknięciem je opuścisz.

Zestaw inteligentnego sterowania roletami

Korzyści płynące z systemu inteligentnego sterowania roletami: 1. Ustawienie rolety w zależności od pory dnia 2. Zdalne sterowanie żaluzjami i roletami 3. Ustawienia czasowe 4. Realizacja stworzonych scen.

Urządzenia w zestawie: Home Center Lite, 3x Roller Shutter, KeyFob


Zestaw inteligentnego sterowania roletamiBeta Security System jest oficjalnym dystrybutorem oraz certyfikowanym instalatorem produktów FIBARO. Szczegóły oferty dostępne są u naszych doradców.

FIBARO to system inteligentnego budynku, który odpowiada na wszystkie potrzeby członków rodziny i przejmuje część Twoich codziennych czynności. Multifunkcjonalność systemu umożliwia dowolną konfigurację, sterowanie oświetleniem, roletami, systemem bezpieczeństwa i sprzętami RTV/AGD, przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów energii oraz ogrzewania. Dzięki zarządzaniu poprzez urządzenia mobilne pozostajesz w stałym kontakcie ze swoim domem.


fot.: materiały FIBARO


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square