Beta Security System na targach ANTYCOVID EXPO w Krakowie!Już jutro, 14 października, rozpoczną się pierwsze w Polsce targi ANTYCOVID EXPO w Krakowie. Beta Security System będzie jednym z wystawców i zaprezentuje dwa urządzenia, których zadaniem jest minimalizowanie zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa. Zapraszamy na stoisko nr 127!


Targi Rozwiązań Zwiększających Bezpieczeństwo Sanitarno-Epidemiologiczne, które odbędą się w krakowskiej hali EXPO 14 i 15 października, skierowane są nie tylko do przedsiębiorców czy osób zarządzających obiektami, gdzie tego typu zabezpieczenia są szczególnie potrzebne. Wśród prezentowanych produktów znajdą się również artykuły bezpieczeństwa osobistego dla osób prywatnych, które szukają najlepszych środków ochrony zdrowia dla siebie i bliskich. 


Dla sektora B2B oprócz podstawowych zabezpieczeń, takich jak maseczki czy płyny do dezynfekcji, prezentowane będą także technologie oczyszczania i odkażania przestrzeni, specjalistyczny sprzęt ochronny oraz usługi dla biznesu, m.in.: dezynfekcja, szkolenia BHP czy mobilne płatności. Dzięki organizowanym targom oraz prezentowanym urządzeniom i produktom, zainteresowane osoby będą mogły poznać szereg rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo i komfort pracowników czy klientów. Targom towarzyszyć będą również prelekcje i spotkania ze specjalistami, którzy podzielą się wiedzą jak zwiększyć bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne. 


Beta Security System podczas targów zaprezentuje dwa urządzenia – Smart Terminal i Komorę Dekontaminacyjną ProtectCOV. Technologia zastosowana w obu systemach ma za zadanie neutralizację zagrożenia wirusowego i ochronę obiektów przed COVID-19. Smart Terminal umożliwia szybki i dokładny pomiar temperatury ciała, informuje o podwyższonej temperaturze, a także weryfikuje czy osoba wchodząca na teren obiektu, ma zakryte usta i nos. Z kolei Komora Dekontaminacyjna to urządzenie powstałe we współpracy z wiodącymi placówkami naukowymi w kraju. Kabina pracuje w trybie ciągłym i łączy w sobie dwie funkcje: pomiar temperatury oraz kompleksową dezynfekcję przy zastosowaniu środków odkażających całkowicie bezpiecznych dla ludzi.


Już w tę środę i czwartek będziemy czekać na Państwa przy stanowisku nr 127. Wstęp na targi ANTYCOVID EXPO jest bezpłatny. Aby wejść na teren hali należy się wcześniej zarejestrować poprzez formularz dostępny na stronie targów. Mogą Państwo to zrobić klikając tutaj.


Serdecznie zapraszamy!

więcej informacji o wydarzeniu: antycovidexpo.pl


fot.: targi Antycovid expo
Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square