Systemy FIBARO już w naszej ofercie!

Czerwiec to miesiąc długo wyczekiwany przez Beta Security System. Nie mamy na myśli, wakacyjnej pory roku czy też sezonu urlopowego, ale... nowe możliwości. Na początku tego miesiąca rozpoczęliśmy współpracę z polską firmą FIBARO Group - producentem systemu automatyki budynkowej, która zrewolucjonizowała rynek systemów inteligentnych budynków i zostaliśmy autoryzowanym sprzedawcą i instalatorem systemu FIBARO.


Od 5 do 8 czerwca nasi przedstawiciele oraz specjaliści z działu technicznego mieli okazję poznać system od podstaw, sprawdzić jego możliwości i przekonać się, ile mogą zyskać jego użytkownicy. Fibaro to system inteligentnego budynku, który nie odpowiada już tylko za oświetlenie, utrzymywanie właściwej temperatury czy opuszczanie rolet. Fibaro to nowoczesne podejście do kreowania inteligentnego domu.


Polska firma dąży do stworzenia domu, który będzie odpowiedzią na potrzeby i preferencje jego domowników. Przez 24 godziny na dobę, system przejmuje rolę Twojego “asystenta”, a swoją pracę może zacząć już od wczesnego ranka, budząc Cię poprzez zaprogramowaną pobudkę. System daje możliwość zaoszczędzenia czasu nie tylko dzięki automatyczne sterowanymi roletami czy oświetleniem - od teraz może zaparzyć ulubioną kawę, napełnić wannę gorącą wodą i uruchomić wszystkie potrzebne urządzenia AGD/RTV. Dba także o bezpieczeństwo poprzez zainstalowane czujki i detektory, ale może być również zintegrowany z obecnym systemem alarmowym. I nie potrzeba do tego osobnych sprzętów montowanych w każdym pomieszczeniu. Wystarczy połączenie z Internetem i aplikacja Fibaro.


Od teraz Beta Security System pomoże zbudować ci nowoczesny, bezpieczny dom w łatwy i szybki sposób, a urządzenia uczynić bardziej funkcjonalne niż kiedykolwiek. Instalacja nie wymaga ingerencji w obecną infrastrukturę budynku, dodatkowych przewodów, ale pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. System inteligentnego budynku FIBARO jest już dostępny w naszej ofercie systemów Smart Home i dołącza tym samym do oferowanych już wcześniej systemów LCN oraz Ceuron.

Skontaktuj się z nami i poznaj swój dom na nowo!


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square