Społeczna odpowiedzialność biznesu

Człowiek to najważniejsze ogniwo, element i spójnik każdego ceniącego się przedsiębiorstwa. Ludzie to nie tylko jednostki, które tworzą społeczeństwo lub konsumenci którzy napędzają rynek – to przede wszystkim kapitał, bez którego żadna firma i gałąź gospodarki nie mogłaby istnieć.

Termin Corporate Social Responsibility nie powstałby właśnie gdyby nie ludzie. Oni jako siła napędowa, zdołali zakończyć erę przedsiębiorców omijających etykę biznesu szerokim łukiem, nastawionych jedynie na zysk. ​Wielkie korporacje, a także małe i średnie przedsiębiorstwa coraz częściej stawiają sobie za cel wypracowanie zysków przy równoczesnym inwestowaniu w produkt i zasoby ludzkie. Pytanie nasuwa się samo – w jakiej firmie chcą działać i rozwijać się potencjalni pracownicy? Równie szybko możemy uzyskać odpowiedź – w takiej, która będzie generować zyski, zapewni pracę w godnych warunkach, gdzie będą przestrzegane wszelkie normy etyczne i której można zaufać.

Beta Security System to firma, która może pochwalić się długoletnią obecnością na rynku pracy. Do potrzeb i wymagań naszych pracowników podchodzimy tak samo jak do wykonywanych usług w branży ochrony czy porządkowych. Kierujemy się zrównoważoną koncepcją zarządzania, zorientowaną na aspekt ekonomiczny i społeczny. Nasz potencjał, siła i efektywność ulokowane są w zespole darzącym nas zaufaniem, który od prawie 20 lat odwzajemniamy. Inwestujemy w nasze zasoby ludzkie, by utrzymać dobre relacje z Interesariuszami oraz lokalną społecznością. Od początku istnienia firmy doceniamy naszych pracowników na każdym stanowisku, ponieważ wiemy, że dzięki ich staraniom możemy zdziałać więcej. Dlatego też chętnie pomagamy rozwijać ich umiejętności poprzez wszelkiego rodzaju szkolenia i warsztaty. Stawiamy także na indywidualne doskonalenie kwalifikacji i kompetencji, a tym samym na wzrost poziomu kultury organizacyjnej wewnątrz firmy. Również osoby z niepełnosprawnością znajdą u nas zatrudnienie z możliwością ciągłego rozwoju. Wspomagamy nasz personel również w sprawach życia codziennego chociażby poprzez urlopy macierzyńskie oraz zdrowotne, a także pomoc finansową w okresach świątecznych.
Na bieżąco włączamy się prospołeczne akcje organizowanie m.in. przez WOŚP i fundacje, z którymi stale współpracujemy. Przekazujemy środki na cele charytatywne oraz zbiórki pieniędzy dla najbardziej potrzebujących. Duży nacisk kładziemy na rozwój i wychowanie poprzez sport będąc zaangażowanym w różne projekty sportowe jak Top Projekt czyli Karate dla niepełnosprawnych.

Integracja ludzi wokół wartości firmy, wzrost pozafinansowego kapitału opartego na wiedzy i oczywiście kompetencje personelu to najlepsza strategia zarządzania. Beta Security System kieruje się nią niezmiennie od 1997 roku stając się odpowiedzialną społecznie firmą, w której najważniejsze znaczenie mają ludzie - bo firma to właśnie ludzie.

Wpieramy:
Fundacja Siepomaga
http://www.siepomaga.pl

 

Klub Sportowy Ronin
http://www.ronin.pl

http://fsmm.pl/838/top_projekt__karate_dla_niepelnosprawnych

press to zoom
press to zoom
press to zoom