System Ochrony Mobilnej™ (SOM™) - jest najbardziej zaawansowanym rozwiązaniem z zakresu bezpieczeństwa, a zarazem sztandarowym projektem, który z powodzeniem rozwijamy od 2004 roku. Stworzone przez nas rozwiązania organizacyjno-techniczne mają na celu jak najszybsze wykrywanie zdarzeń i zapobieganie powstawaniu szkód. W zakresie możliwości rozbudowy jest to system otwarty, który może łączyć w sobie między innymi systemy telewizji dozorowej (CCTV), systemy włamania i napadu (SSWiN),  ochrony obwodowej RFID (Varya Perimeter), kontrolę dostępu (KD), systemy Ppoż., nagłośnienia (DSO), Inteligentnego Budynku (BMS - LCN, Fibaro, Ceuron) pod nadzorem operatorów CCO (Całodobowego Centrum Operacyjnego) oraz patroli interwencyjnych i mobilnych. System może działać jako częściowo lub w pełni autonomiczny, pozwalając ograniczyć lub zlikwidować tradycyjną ochronę fizyczną.

SOM™ może zostać zbudowany jako nowy system lub wdrożony w oparciu o istniejącą już infrastrukturę w dowolnym obiekcie bez względu na jego wielkość. SOM™ może być dowolnie konfigurowany w zależności od potrzeb klienta. Ponadto może on działać samodzielnie lub jako wsparcie dla tradycyjnej Ochrony Fizycznej.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest zwiększenie bezpieczeństwa i jakości ochrony przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

 

System Ochrony Mobilnej™ (SOM™) - to najwyższy standard Smart Security.

Więcej informacji o Systemie Ochrony Mobilnej™ można uzyskać używając formularza kontaktowego i umawiając się za jego pomocą z jednym z naszych specjalistów do spraw bezpieczeństwa.

System Ochrony Mobilnej™