System Ochrony Moblinej™
 

System Ochrony Mobilnej - Beta Security System (BSS) jest autorskim projektem w dziedzinie bezpieczeństwa. Założenia zostały opracowane w roku 2002, po czym nastąpiły testy, a następnie wdrożenie projektu pod nazwą „System Ochrony Mobilnej”. System rozwija się wraz z rozwojem nowych technologii. System w zakresie możliwości rozbudowy jest otwartym systemem bezpieczeństwa, łączy w sobie (integruje) systemy CCTV, systemy włamania i napadu SSWiN, kontrolę dostępu KD, systemy Ppoż., nagłośnienia, pod nadzorem operatorów CCO (Całodobowego Centrum Operacyjnego) oraz patroli interwencyjnych i patroli mobilnych. Stworzone przez nas rozwiązania organizacyjno techniczne Systemu Ochrony Mobilnej mają na celu jak najszybsze wykrywanie zdarzeń, zanim zostanie spowodowana szkoda.

Videofied®
 

Wyjątkowy w pełni bezprzewodowy system alarmowy z kolorową wideo-weryfikacją alarmu. Videofied® jest jedynym na świecie w pełni bezprzewodowym systemem alarmowym z weryfikacją wideo, który w 100% eliminuje fałszywe alarmy obniżająć w ten sposób koszty obsługi systemu. Dodatkowo pracuje on na własnym zasialniu aż do 4 lat co czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym.

Beta Security System jest wyłącznym dystrubutorem tego rozwiązania w naszym kraju.

Gatekeeper Systems®
 

Wyjątkowe w swej prostocie i skuteczności zabezpieczenie wózków sklepowych poprzed utworzenie dla nich wirtualnego muru na terenie, po którym mogą się poruszać. Idealnie zabezpieczenie przed stratami na tym elemencie w dużych obiektach handlowych.

Systemy CCTV

tworzymy w oparciu o technologię analogową, AHD, CVI oraz systemy cyfrowe IP o rozdzielczości do kilkudziesięciu megapixeli. Wykorzystujemy przy tym najlepsze okablowanie oraz urządzenia. Każdy system tworzymy w oparciu o potrzeby, oczekiwania oraz budżet jaki klient może przeznaczyć na inwestycję. 

Całodobowe Centrum Operacyjne
 

Całodobowe Centrum Operacyjne to najważniejsze miejsce operacyjne w firmie. To „oczy i uszy” systemów zainstalowanych u naszych klientów i jednocześnie Partnerów w biznesie.

W naszych rozwiązaniach wszelkie dane są duplikowane pomiędzy Centrami co pozwala na szybkie przejęcie obiektu w sytuacji awarii łączy w jednym z Centrów Operacyjnych. W naszych Centrach posiadamy łącza symetryczne  100/100 Mbs i asymetryczne 16/4 Mbs co w zupełności pozwala na szybki przegląd obsługiwanych systemów wizyjnych.

Systemy kontroli dostępu i RCP
 

Kontrola dostępu, to system polegający na implementacji urządzeń lub oprogramowania oraz wprowadzeniu odpowiednich procedur organizacyjnych, mających na celu identyfikację osób przebywających w określonych miejscach obiektu oraz nadawanie im uprawnień.

DSO

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze (DSO) za pomocą komunikatów głosowych umożliwiają sprawne powiadomienie osób przebywających w obiekcie lub jego pobliżu o wystąpieniu zagrożenia i ułatwiają przeprowadzenie sprawnej ewakuacji lub mogą posłużyć wezwaniu do określonego zachowania.

Systemy alarmowe

Systemy alarmowe to druga po ochronie fizycznej najstarsza forma zabezpieczenia towarzysząca człowiekowi. Różnego rodzaju systemy alarmowe stosowane były już od kilkuset lat, chociaż w zupełnie innej formie, niż znane obecnie. Dynamiczny rozwój technologi od drugiej połowy XX wieku pozwolił na stworzenie coraz bardziej zaawansowanych i skutecznych systemów alarmowych.

Ochrona fizyczna

Ochrona fizyczna polega na stałym lub czasowym [doraźnym] wykonywaniu czynności zgodnych z zapisami umowny i regulaminem, przez pracowników ochrony na terenie chronionego obiektu. 

Protect - generatory mgły

Wyrzutnia mgły PROTECT wypełnia pomieszczenie gęstą mgłą ochronną, która uniemożliwia intruzowi zobaczenie czegokolwiek. Mgła powstrzymuje włamywaczy i złodziei w kilka sekund, a utrzymuje się nawet przez godzinę - dzięki temu policja i ochrona mają czas na dotarcie.

Systemy bezpieczeństwa