FIBARO
 

FIBARO to system inteligentnego domu, który pozwoli Ci stworzyć swoje cztery kąty na nowo, odpowiadając na wszystkie potrzeby każdego członka rodziny i przejmując część Twoich codziennych czynności. Od teraz domowe urządzenia staną się bardziej funkcjonalne niż wcześniej, domownicy poczują się bezpieczniej niż kiedykolwiek, a Ty poznasz nowy wymiar komfortu.

CEURON
 

Wyobraź sobie inteligentny budynek dopasowujący się do Twojego stylu życia, zwiększający Twoje bezpieczeństwo, podnoszący komfort życia, oszczędzający koszty eksploatacji i energii. Wyobraź sobie że Cię na niego stać. To nie scenariusz filmu science fiction to CEURON.

Systemy inteligentnych budynków

LCN
 

Coraz wyższe wymagania w zakresie bezpieczeństwa, prostsze i bardziej elastyczne projektowanie, większa wydajność i większy komfort oraz mniejsze koszty i oszczędność energii będą wymagały bardziej nowoczesnych technologii oraz nowych rozwiązań w technice instalacyjnej.
Taki rozwój jest możliwy dzięki nowoczesnej technice sterowania budynkiem, a na tym polu LCN jest jednym z wiodących systemów na świecie.