top of page

Nasze pozostałe usługi

Sprawdź co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

464J3231.JPG

Ochrona Fizyczna

Nasza firma wykonuje wszystkie formy ochrony fizycznej oraz posiada status SUFO, który potwierdza jakość realizowanych usług i kwalifikacje naszych pracowników.

 

Firmy nie posiadające statusu SUFO często nie są kontrolowane przez wiele lat lub nigdy stąd poziom świadczonych usług, a co za tym idzie cena znacznie odbiegają od siebie.

 

Ochrona fizyczna ze względu na występujący czynnik ludzki jest najdroższą formą ochrony ale tam gdzie występuje konieczność kontroli fizycznej nie da się jej pominąć. Coraz częściej jednak poprzez zmianę przyzwyczajeń czy kultury organizacyjnej klienta można ją zastąpić jak w naszym przypadku Systemem Ochrony Mobilnej™.

Systemy Alarmowe

Systemy alarmowe to druga po ochronie fizycznej najstarsza forma zabezpieczenia towarzysząca człowiekowi. Różnego rodzaju systemy alarmowe stosowane były już od kilkuset lat, chociaż w zupełnie innej formie, niż znane obecnie. Dynamiczny rozwój technologii od drugiej połowy XX wieku pozwolił na stworzenie coraz bardziej zaawansowanych i skutecznych systemów alarmowych.

Dzisiaj mamy tak duży wybór central alarmowych oraz czujników, że nie ma takiego obiektu, którego nie da się za ich pomocą zabezpieczyć.

Inteligentny system alarmowy
Zabawa dronem

Beta Drone Security™

To kolejny autorski projekt Beta Security System, który jest obecnie w fazie rozwojowej. Usługa ta skierowana jest do wszystkich firm oczekujących najwyższej jakości z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii jako alternatywy dla tradycyjnej ochrony na obszarach wielkopowierzchniowych oraz stanowiących potencjalne niebezpieczeństwo dla zdrowia i życia człowieka jak np. budowy, kopalnie, wysypiska odpadów, strefy zagrożenia wybuchem, energetyka, rozległa infrastruktura itp. Ponadto  wykonujemy  usługi  inspekcji obiektów, badania termowizyjne farm fotowoltaicznych, składowisk odpadów, monitorowanie inwestycji i wiele innych. W celu zwiększenia bezpieczeństwa obiektów wdrażamy mobilne platformy do zdalnego uruchomienia i kierowania dronami. Całość jest pod stałym nadzorem Operatorów w Całodobowym Centrum Operacyjnym. Posiadamy licencję ULC do operowania dronami.

Generatory Mgły

Beta Security System nawiązując współpracę z firmą Protect, światowym liderem produkującym generatory mgły, rozszerza możliwości naszego Systemu Ochrony Mobilnej™. Nasze działania od zawsze nakierowane są na najwyższy poziom prewencji, a generator mgły znakomicie wpisuje się w te założenia. Wyrzutnia mgły Protect w kilka sekund zabezpieczy Twoje pomieszczenia, powstrzymując każdego włamywacza!

SOM™ i Protect skutecznie ochroni Ciebie i Twoją własność.

015_GD8_8222C.jpg
Cleaning Elevator

Usługi Porządkowe

Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe usługi porządkowe wykonywane przez pracowników naszej firmy lub jednej ze spółek naszej grupy.
Świadczymy profesjonalne usługi czystości wykonywane przez wykwalifikowany personel, który jest w stanie sprostać wszelkim wymogom. Posiadamy profesjonalny sprzęt czyszczący. Czołowi menadżerowie spółki od ponad 15 lat specjalizują się w branży utrzymania czystości.

Na ich osiągnięcia i sukcesy zawodowe składają się m.in. utrzymanie czystości w ogólnopolskich sieciach obiektów handlowych, odnowy biologicznej, sportowych, zarządzanie spółkami działającymi w branży utrzymania czystości w obiektach służby zdrowia. Wiązało się z tym opracowanie programu restrukturyzacyjnego dla obiektów szpitalnych w zakresie utrzymania czystości oraz stworzenie procedur sprzątania i dezynfekcji, opracowanie harmonogramów i pełnej dokumentacji dotyczącej zarządzania i działania grup sprzątających z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb poszczególnych oddziałów szpitalnych. W ramach naszej grupy wykonujemy również audyty usług porządkowych.

Szkolenia

Przedstawiciele naszej firmy zajmują się szkoleniami od wielu lat. Już w 1995 roku prowadziliśmy szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i zachowania w sytuacjach zagrożenia dla Inkasentów Zakładów Energetycznych i Poczty Polskiej oraz jednej ze spółek należących do KGHM. Poza tym od 26 lat prowadzimy zajęcia Karate, JiuJitsu, Kobudo oraz Combat. Nasi instruktorzy byli jednymi z pierwszych w Polsce, którzy prowadzili szkolenia w CSP dla instruktorów policji w zakresie posługiwania się pałką wielofunkcyjną typu tonfa. Przez wiele lat uczestniczyliśmy we wspólnych zgrupowaniach i treningach z instruktorami jednostki GROM, z którymi wielokrotnie trenowaliśmy taktykę działania podczas interwencji, konwojowania i eskortowania oraz wielu innym, którzy przyczynili się do naszego rozwoju, a których tu nie wymieniliśmy.

P1020026.JPG
bottom of page