top of page

NASZA DROGA

Poznaj historię naszej firmy i drogę jaką przebyliśmy do zostania liderem Inteligentnych Systemów Bezpieczeństwa

NASZA MISJA

Technologia w służbie bezpieczeństwa

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku, stawiąc pierwsze kroki w branży security. Obecnie, po 25 latach funkcjonowania na rynku ochrony, świadczymy swoje usługi w całej Polsce oraz poza jej granicami stając się jedną z czołowych firm oferujących systemy bezpieczeństwa. Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym na solidnych podstawach wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji. Te trzy wartości stanowią filary naszej działalności oraz odzwierciedlają podejście do realizowanych przez nas projektów.
 

Nowoczesna technologia, to podstawa naszej działalności, jest ona przyszłością tej branży, a my tę przyszłość właśnie tworzymy. Swoją skuteczność potwierdzamy stale rosnącą liczbą partnerów biznesowych działając dla ludzi i dzięki ludziom.

IMG_6279.jpg

Nasza droga

1997

ZAŁOŻENIE FIRMY

Bazując na doświadczeniu zdobytym w branży ochrony postanowiliśmy powołać do życia własną firmę, która od początku ukierunkowana była na maksymalne wykorzystanie technologii w służbie bezpieczeństwa.

2002

OPRACOWANIE KONCEPCJI SOM™

Wraz z rozwojem firmy rozpoczęliśmy poszukiwania koncepcji poprawy bezpieczeństwa wykorzystując do tego najnowsze technologie. W ten sposób powstały podwaliny pod budowę SOM™, który przez kolejne dwa lata był w fazie testów.

bottom of page