O NAS

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku, stawiąc pierwsze kroki w branży security. Obecnie, po prawie 20 latach funkcjonowania na rynku ochrony, świadczymy swoje usługi w całej Polsce i staliśmy się jedną z czołowych firm oferujących systemy bezpieczeństwa. Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym na solidnych podstawach wiedzy, doświadczenia i kwalifikacji. Te trzy wartości stanowią filary naszej działalności oraz odzwierciedlają podejście do realizowanych przez nas projektów.
 

Nasza wiedza to gromadzone przez lata pracy informacje o produktach, które wykorzystujemy, nauka o technologii którą tworzymy, znajomość branży którą kreujemy.  Nasze doświadczenie to umiejętność rozpoznawania potrzeb naszych Kontrahentów, właściwe dobranie systemów bezpieczeństwa do infrastruktury, doskonalenie tego, co już jest doskonałe. Nasze kwalifikacje to połączenie wiedzy i doświadczenia - profesjonalnego podejścia do każdego Klienta i do każdego obiektu. To kadra świetnie wyszkolonych pracowników ochrony, którzy od lat rozwijają swoje umiejętności i zainteresowania, dzięki czemu odnoszą sukcesy w życiu zawodowym jak i prywatnym.

 

Co nas wyróżnia? Technologia, nowatorskie spojrzenie na oferowane systemy bezpieczeństwa i autorskie projekty. Stale rozwijając nasz dział techniczny współpracujemy z najlepszymi na świecie firmami jak m.in. iOmniscient, VDG, Avigilon, Asoni, HuperLab, RSI VIDEO TECHNOLOGIES, DSC, czy LCN.

Z naszych systemów alarmowych opartych przede wszystkim na zaawansowanej technologii nadzorowanej przez specjalistów, skorzystało już tysiące Partnerów Biznesowych, z których większością stale współpracujemy. Swoje zabezpieczenia stosujemy m.in. w bankach, firmach handlowych, zakładach przemysłowych, stacjach paliw, przedsiębiorstwach oferującymi materiały i produkty DIY oraz w jednej z największych firm z branży spożywczej. Corocznie realizujemy wiele kontraktów z zakresu rozwiązań ochrony zdalnego nadzoru co czyni nas liderami pośród innych firm w Polsce.

Dbając o potrzeby i wymagania każdego Interesariusza zapewniamy także ochronę fizyczną, telewizję dozorową, systemy kontroli dostępu, transport gotówki lub innych przedmiotów wartościowych, grupy interwencyjne wspierające systemy alarmowe, a także systemy telematyczne nadzorujące pojazdy naszych klientów.


Jako firma działająca w branży security najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo tych, którzy oddali je w nasze ręce. Dzięki pozytywnym efektom naszej pracy możemy cieszyć się stale rosnącym zaufaniem. Nasze możliwości mierzymy poziomem zadowolenia Partnerów Biznesowych, jakością naszych usług i skutecznością naszych działań.

Dlaczego Beta Security System?

Niezmiennie od 19 lat realizujemy swoje działania chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom Klientów i sprostać ich największym wymaganiom. Nasze doświadczenie oraz współpraca z kontrahentami z różnych branż znacząco wpływa na poziom oferowanych przez nas usług. Dzięki wprowadzaniu szeregu zmian i innowacji do systemów zabezpieczeń staliśmy się jedną z czołowych firm w branży security.

 

Szukając najbardziej efektywnych rozwiązań skupiamy się nie tylko na rzetelnym wykonaniu usługi, lecz także na optymalizacji kosztów, wykorzystaniu wiedzy i kwalifikacji naszych pracowników oraz na możliwościach jakie daje infrastruktura obiektu. Oferujemy jedynie sprawdzone technologie, nowatorskie systemy alarmowe oraz własne projekty m.in..System ochrony mobilnej, Całodobowe Centrum Operacyjne. Współpracujemy z potentatami zabezpieczeń dostarczającymi systemy Gatekeeper Systems oraz Videofied, których jesteśmy jedynymi dystrybutorami w Polsce.

 

Nowoczesna technologia, to podstawa naszej działalności, jest ona przyszłością tej branży, a my tę przyszłość właśnie tworzymy. Swoją skuteczność potwierdzamy stale rosnącą liczbą partnerów biznesowych działając dla ludzi i dzięki ludziom.