top of page
Niebieski wzór

NAJWYŻSZY POZIOM OCHRONY

ZOBACZ NASZĄ PREZENTACJĘ WIDEO

SYSTEM OCHRONY MOBILNEJ™

SOM™ może zostać zbudowany jako nowy system lub wdrożony w oparciu o istniejącą już infrastrukturę w dowolnym obiekcie bez względu na jego wielkość. Nasze rozwiązanie jest również dowolnie konfigurowalne w zależności od potrzeb klienta. Ponadto może on działać zarówno samodzielnie oraz jako wsparcie dla tradycyjnej Ochrony Fizycznej.

Niewątpliwą zaletą tego rozwiązania jest zwiększenie bezpieczeństwa i jakości ochrony dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanego systemu analityki obrazu przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

IMG_1031.jpeg

SKUTECZNIEJ

Dzięki SOM™ jesteśmy w stanie zagwarantować maksymalny poziom bezpieczeństwa oraz wyeliminować zawodny czynnik ludzki z chronionego obiektu. Klient otrzymuje skuteczny system oraz dedykowaną obsługę.

OSZCZĘDNIEJ

Pomimo tego, że korzystając z naszego rozwiązania nasi klienci otrzymują najnowsze technologie nie są narażeni na wzrost cen ochrony. Wręcz przeciwnie - wprowadzenie SOM™ pozwala te koszty obniżyć

BETA DRONE SECURITY™

Najnowszym elementem, o który uzupełniliśmy System Ochrony Mobilnej™ jest system autonomicznych platform z dronami, którymi zdalnie mogą sterować wykwalifikowani operatorzy​ z poziomu Całodobowego Centrum Operacyjnego.

Dzięki wykorzystaniu dronów mogliśmy jeszcze bardziej zwiększyć poziom bezpieczeństwa i jakości ochrony dzięki jeszcze dokładniejszej weryfikacji danego obszaru przez operatora i to nawet w miejscach, gdzie zainstalowane kamery mogą mieć ograniczoną widoczność.

DO ZASTOSOWANIA NA KAŻDYM OBIEKCIE

SOM™ dzięki swojej elastyczności pozwala nam na jego zastosowanie na dowolnym obiekcie. W przypadku braków infrastruktury uzupełni je nasz wykwalifikowany dział techniczny, natomiast w miarę możliwości zawsze staramy się w jak największym stopniu wykorzystać aktualny sprzęt klienta uzupełniając go o elementy niezbędne do uruchomienia naszego rozwiązania.

464J2806.JPG

BEZPIECZNA OBSŁUGA

Dzięki siedmiu niezależnym wielogigabitowym łączom światłowodowym w naszych centrach operacyjnych jesteśmy w stanie zapewnić 99,9% dostępności usług. Natomiast w przypadku większej awarii w jednym z naszych centrów w ciągu kilku minut jesteśmy w stanie przełączyć wszystkie obiekty do drugiego.

INFORMACJE NA ŻYWO

Dzięki stałej obsłudze w czasie rzeczywistym SOM™ nie cierpi na typowe bolączki konkurencyjnych rozwiązań, takich jak opóźniony czas reakcji, nie wykrywanie części zdarzeń, czy brak odpowiedzialności za sygnały naruszenia strefy, które nie zostały rozpoznane przez czujniki.

Analityka obrazu

System analityki obrazu AI wciąż rozbudowuje się o nowe funkcjonalności, które można zastosować nie tylko do ochrony ale między innymi również do nadzoru kwestii związanych z BHP.

Dzięki naszemu oprogramowaniu możemy między innymi: rozróżniać obiekty(takie jak osoba, pojazd, rower) oraz śledzić ich kierunek poruszania. System potrafi również identyfikować twarze oraz wykrywać: zabranie czy pozostawienie przedmiotu w strefie chronionej, odczytywać tablice rejestracyjne, wykryć dym oraz płomień, a także zliczać przedmioty i osoby. Jeśli chodzi o kwestie związane z BHP, to jesteśmy w stanie wykryć upadek osoby, automatycznie rozpoznać założenie kasku, czy kamizelki odblaskowej.

Umów się na konsultację

Kliknij przycisk poniżej i umów się na spotkanie z naszym ekspertem, podczas którego poznamy Twoje oczekiwania i zaprezentujemy jak możemy wdrożyć System Ochrony Mobilnej™ w Twojej firmie.

bottom of page